Masa do modelowania Saracino

Zdobyła tytuł najlepszego produktu dekoracyjnego w konkursie Cake Masters w roku 2017. Jest polecana przez najsłynniejszych mistrzów cukiernictwa z całego świata. Masa do modelowania Saracino zapewnia nadzwyczajne efekty przy minimalnym nakładzie pracy. Oprócz spektakularnych wrażeń wizualnych doskonale smakuje i cudnie pachnie.

Lukier plastyczny Saracino służy do tworzenia skomplikowanych figurek, imponujących kwiatów i wszelkich innych dekoracji, które planujemy położyć na torcie czy cieście. Może być także używana do pokrywania atrap pokazowych. Jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu uformujesz z niej w szybki i prosty sposób dowolne kompozycje. Jej specjalne właściwości gwarantują także bardzo wysoką wytrzymałość. Masę do modelowania Saracino możesz u nas zakupić w pełnej palecie kolorystycznej w wiaderku o pojemności 1kg – tę opcję polecamy, jeśli planujesz stworzenie wielu dekoracji – lub w 250-gramowej kostce. Oprócz tego polecamy masę w opakowaniu 5kg (kolor biały) oraz specjalne produkty do modelowania Pasta Scultura i Pasta Bouquet, dostępne w opakowaniach 0,25kg i 1 kg

Produkt nie zawiera glutenu. W jego składzie są: cukier, skrobia ziemniaczana, glukoza, masło kakaowe, skrobia kukurydziana, karboksymetyloceluloza, barwnik E171, aromaty, sorbinian potasu.

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników