Masa cukrowa

Wysoki weselny tort piętrowy, obłożony na „kancik” masą cukrową, delikatne płatki kwiatów, cienkie listki wyglądające jak żywe – takie ozdoby tortowe robią wrażenie. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które umożliwią Ci uformowanie nawet najbardziej skomplikowanych figurek. Jesteśmy dystrybutorem artykułów marki Smartflex, które cieszą się wśród cukierników nienaganną opinią. Masa cukrowa tego producenta to wyrób bezglutenowy, wegański i bez laktozy, cechujący się świetną plastycznością i trwałością. Sprawdź naszą ofertę masy cukrowej Smartflex w atrakcyjnych cenach!

Dla pasjonatów figurek oferujemy też najwyższej jakości masy cukrowe do modelowania. Masa cukrowa Saracino pozwala uformować pożądany kształt i nie zasycha od razu. Jeśli coś się nie uda, nie martw się – zawsze możesz bez śladu zatrzeć łączenia!

Nowością w naszym sklepie jest ekskluzywna masa do modelowania figurek Cake Dutchess. Została ona stworzona przez słynną holenderską dekoratorkę Etty i wspaniale uzupełnia ofertę mas cukrowych do modelowania.